Fundacja Gospodarcza
Firmy w GIP

O miejsce w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości mogą ubiegać się firmy działające nie dłużej niż dwa lata oraz osoby, które chcą założyć własną działalność. W Inkubatorze firmy mogą rozwijać się maksymalnie przez trzy lata. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronie http://www.inkubator-gdynia.pl/oferta-GIP.html

 

Młodzi stażem przedsiębiorcy mają do wyboru nowoczesne biura o powierzchni od 14,65 do 30,02 m kw. lub biurowe powierzchnie otwarte tzw. open space. Jest też możliwość skorzystania z wirtualnego biura. Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości to nie tylko atrakcyjne biura wynajmowane na preferencyjnych warunkach. Najemcy GIP korzystają też z pomocy doświadczonych doradców i trenerów z różnych dziedzin, wspierających rozwój przedsiębiorczości oraz rozwój osobisty właścicieli i pracowników firm. Realizacja tych usług odbywa się w ramach Multimedialnego Centrum Rozwoju. Dysponujemy również biblioteczką dla przedsiębiorców, zawierającą podręczniki z dziedziny przedsiębiorczości,  innowacyjności firm i zarządzania, czasopisma branżowe oraz specjalistyczne programy komputerowe. Multimedialne Centrum Rozwoju jest także miejscem spotkań dla najemców GIP.

 

Rekrutacja firm innowacyjnych, ubiegających się o przyjęcie do Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, rozpoczęła się w grudniu 2014 r. W 2015 r. do Fundacji Gospodarczej wpłynęło 67 wniosków. W spotkaniach w ramach drugiego etapu rekrutacji udział wzięło 59 firm lub osób zainteresowanych korzystaniem z usług GIP. W okresie tym Rada Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości zapoznała się z 53 wnioskami i wydała opinie w zakresie innowacyjności przedsięwzięć. 45 wniosków zostało zaopiniowanych pozytywnie i 8 negatywnie. W 2015 r. zawarto 31 umów w zakresie wynajmu powierzchni, 2 umowy wynajmu biurka w strefie open space oraz 5 umów w zakresie wirtualnego biura.

 

W I połowie 2016 r. do Fundacji Gospodarczej wpłynęło 15 wniosków o przyjęcie do Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Rada GIP wydała 12 opinii dotyczących innowacyjności firm. 8 firm otrzymało opinię pozytywną, a 4 przedsiębiorstwa ocenę negatywną. Zawarto 7 umów w zakresie wynajmu powierzchni w GIP, 1 umowę wynajmu biurka w strefie open space (kontynuacja współpracy z 2015 r.) oraz 2 umowy w zakresie wirtualnego biura.

 

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych współpracą przedsiębiorców, spełniających kryteria rekrutacji. Przypominamy, że liczba miejsc w inkubatorze jest ograniczona.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Independent Logistics Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vantage Polska Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


Akademia Transportowa Sp. z o.o. Doradztwo i Szkolenia Transportowe.

Specjalizujemy się głównie w transporcie morskim i lądowym towarów niebezpiecznych wspierając przedsiębiorstwa w  realizacji skomplikowanych wymagań prawnych.

Oferujemy doradztwo oraz szkolenia ogólne, stanowiskowe i bezpieczeństwa dla pracowników związanych z logistyką towarów niebezpiecznych.  Jako jedyni w naszym regionie organizujemy obowiązkowe szkolenia stanowiskowe dla pracowników lądowych zgodnie z przepisami IMDG-Code.  Szkolimy również kierowców ADR, kandydatów na doradców DGSA oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką towarów niebezpiecznych.

 

 

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę firm transportowych z zakresu analizy pracy kierowców oraz planowania przewozów. Przygotowujemy również przedsiębiorstwa do kontroli Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy oraz wprowadzamy systemy unikania pozwów pracowniczych przed Sądami Pracy.  

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie:
akademia-transportowa.pl

Akademia Transportowa sp. z o.o.
ul. Olimpijska 2 pok 232
81-538 Gdynia
biuro@akademia-transportowa.pl
tel: 604 511 661 - Sylwia Zielińska - doradztwo i szkolenia ADR/ RID/ IMDG
tel: 511 778 107 - Sławomir Zelent - obsługa firm transportowych i szkolenia transportowe


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lime Brains Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia 

 

 

 

 

 

 

 

Fundacja Good Time

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria Adwokacka Jacek Markowski

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

 

 

 

 

 

 

 

SUNDATA Artur Siwik

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

LK SOFTWARE Paweł Szura
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Rachunkowe PIK Katarzyna Żórawska

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia

 


 

Firma bePROTO powstała w celu wspierania lokalnych przedsiębiorstw przemysłowych na drodze do unowocześniania, automatyzacji i robotyzacji ich produkcji.
 
Wykonujemy projekty urządzeń oraz linii przemysłowych zaczynając od koncepcji formie wizualizacji 3D poprzez wykonanie projektu w postaci modelu CAD 3D oraz dokumentacji wykonawczej 2D, finalnie realizując dostawę, montaż oraz uruchomienie u klienta docelowego.
 
Misją firmy jest rozwój i unowocześnianie lokalnego przemysłu poprzez wprowadzanie rozwiązań opartych o nowatorskie systemy mechatroniczne a szczególnie o systemy zrobotyzowane, z wykorzystaniem nowoczesnych technik wytwarzania w tym druku 3D.
 
Ponadto firmie przyświeca wizja uczestnictwa w badaniach i rozwoju na rzecz tworzenia innowacyjnych urządzeń we współpracy zarówno z przedsiębiorcami jak i osobami fizycznymi, poprzez wykonywanie projektów prototypów oraz pomoc w nawiązywaniu kontaktów z przyszłymi wykonawcami docelowego produktu.
 
Oferta:
 
Projektowanie oraz integracja linii technologicznych
Projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych
Integracja robotów współpracujących
Modernizacją linii oraz urządzeń przemysłowych
Projektowanie osprzętu dla robotyki(chwytaki, posadowienia)
Projektowanie części maszyn(elementy gięte z blachy, toczone, frezowane oraz druk 3D)
Opracowywanie rozwiązań prototypowych

Dane kontaktowe

tel. 793 552 488

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gonito Wiszowaty Surma Sp.j.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prokson Systems Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

FullSpoon Maciej Lechocki

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Maria Wiśniewska

Wizerunek w Social Media

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brokeria Company Sp. z o.o.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

4E Wojciech Białecki

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

JC ARCH VISION Pracownia Projektowo-Graficzna Jakub Czyżyk

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Globaleco Projekt 3 Sp. z o.o. Sp.K.

ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


INERTIA to firma zajmująca się kompleksowym opracowywaniem rozwiązań, systemów i produktów innowacyjnych dla odbiorców z branż wysoko-technologicznych, takich jak m.in. przemysł zbrojeniowy, aerospace, oil&gas oraz automotive, zarówno w kraju jak i na świecie.

 

e-mail: office@inertia-design.com
strona: www.inertia-design.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sławomir Nowak - INERTIA DESIGN
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia


Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013