Fundacja Gospodarcza
Aktualności
Bezpłatne szkolenie pt. „Przegląd zmian podatkowych” - 6-7 marca 2017 r.
03.02.2017

 

 

 

 

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. Przegląd zmian podatkowych”.

 

Celem szkolenia jest przedstawienie zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie w trakcie roku 2016 oraz najnowszych, które zaczną obowiązywać od 1.01.2017. W trakcie szkolenia omówione zostanie również najnowsze orzecznictwo podatkowego.

 

Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.

 

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę na temat zmian w podatku od towarów i usług, podatku dochodowym, szeroko zostanie omówiona również problematyka „jednolitego pliku kontrolnego” oraz treść nowego rozporządzenia o kasach fiskalnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.

Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu w formie elektronicznej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: recepcja@fungo.com.pl z podaniem imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz wybranego terminu (6 lub 7 marca).

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013