Fundacja Gospodarcza
Aktualności
„Business presentations – jak mówić, by zaciekawić i przekonać słuchaczy”
31.08.2019
Dowiecie się jak tworzyć i wygłaszać prezentacje, które przyciągną uwagę słuchaczy oraz zachęcą ich do konkretnych działań. Poznacie konstrukcje prezentacji, niezbędne zwroty i skuteczne techniki, dzięki którym będziemy dobrze zrozumiani i zapamiętani. Przyjrzycie się sposobom prezentowania faktów i danych, a także elementom niewerbalnym, które wzmocnią naszą wypowiedź i pomogą utrzymać zainteresowanie słuchaczy od początku do samego końca naszej prezentacji.

 

Multimedialne Centrum Rozwoju

 

Zaprasza na szkolenie:

 

„Business presentations – jak mówić, by zaciekawić i przekonać słuchaczy”

Podczas warsztatu:

 

  • Dowiecie się jak tworzyć i wygłaszać prezentacje, które przyciągną uwagę słuchaczy  oraz zachęcą ich do konkretnych działań.
  • Poznacie konstrukcje prezentacji, niezbędne zwroty i skuteczne techniki, dzięki którym będziemy dobrze zrozumiani i zapamiętani.
  • Przyjrzycie się sposobom prezentowania faktów i danych, a także elementom niewerbalnym, które wzmocnią naszą wypowiedź  i pomogą utrzymać zainteresowanie słuchaczy od początku do samego końca naszej prezentacji.

 

SZKOLENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

 

Kiedy? 17.09.2019 godz. 17-19

Gdzie? Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, sala B

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapisy w recepcji GIP tel. 58 662 42 50

Pierwszeństwo mają firmy z Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Prowadząca:

Anna Rybińska jest trenerką języka angielskiego od 14 lat. Jej specjalnością są szkolenia związane z różnymi formami komunikacji w biznesie. Prowadziła kursy w Polsce, USA i Hiszpanii. Odpowiadała za tworzenie i prowadzenie biznesowych szkoleń językowych dla największych międzynarodowych firm takich jak PWC, Deloitte, KPMG i Condé Nast.

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie ukończyła specjalizację tłumaczeniową oraz metodyczną, a także podyplomowych studiów dziennikarskich w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera.

Po pracy pije mocną kawę, słucha podcastów i jeździ na rowerze.

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013