Fundacja Gospodarcza
Aktualności
Jak zamienić pomysły na biznesowy zysk?
19.10.2017
Konferencja VENTURE DAY to wyjątkowa okazja do spotkania ekspertów oraz do dyskusji nad przełomowymi innowacjami z branży portowo logistycznej i e-zdrowie.

Jak zamienić pomysły na biznesowy zysk?

 

Konferencja VENTURE DAY to wyjątkowa okazja do spotkania ekspertów oraz do dyskusji nad przełomowymi innowacjami z branży portowo logistycznej i e-zdrowie

Pomysł, nawet najgenialniejszy, niewiele znaczy, jeżeli nie zostanie rozwinięty, opisany, zwizualizowany i – przede wszystkim – wdrożony. Jeżeli za pomysłem nie pójdzie energia włożona w jego realizację zostanie tylko… genialnym pomysłem.

O tym, jak pomysły, które powstają w głowach pasjonatów, naukowców, pracowników ośrodków badawczo-rozwojowych i przedsiębiorców komercjalizować będziesz mógł porozmawiać już 16 listopada w Gdańsku podczas konferencji Venture Day.

W tym roku odbędzie się piąta edycja konferencji. Wezmą w niej udział przedstawiciele funduszy venture capital oraz przedsiębiorcy, managerowie, dyrektorzy firm/korporacji, a także przedstawiciele świata nauki. Będą uczestniczyć w prelekcjach ekspertów i dyskutować o komercjalizacji innowacji, inwestycjach w startupy czy projekty badawczo-rozwojowe. W tym roku tematykę zdominują innowacje z obszaru dwóch branż: gospodarki morskiej i logistycznej oraz opieki zdrowotnej.

Konferencja VENTURE DAY to wyjątkowa okazja do spotkania ekspertów oraz do dyskusji i zainspirowania się ciekawymi, świeżymi spojrzeniami na innowacje i skuteczność biznesową takich pomysłów.

Czy może Cię tam zabraknąć? Naszym zdaniem – zdecydowanie nie!

Partnerami merytorycznymi konferencji są:

Partnerzy Strategiczni:

Patronat honorowy:

 

Szczegółowe informacje o przebiegu konferencji oraz prelegentach, a także możliwość rejestracji udziału znajdziesz na stronie www.ventureday.pl

Śledź też konferencję na facebooku: https://www.facebook.com/ventureday/

Zapraszamy!

 

Organizatorzy Venture Day

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Pomorski Klaster ICT Interizon

 

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013