Fundacja Gospodarcza
Aktualności
Rozpoczął się nabór wniosków na Pożyczkę Płynnościową i Pożyczkę Ogólnorozwojową
18.05.2020
Z dniem 04.05.2020 Pomorski Fundusz Pożyczkowy rozpoczął nabór wniosków na Pożyczkę Płynnościową, na wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dotkniętych skutkami SARS-CoV-2. Pod koniec kwietnia 2020 uruchomiony został także planowany produkt - Pożyczka Ogólnorozwojowa.

Pożyczka Płynnościowa dostępna jest z Projektu finansowanego ze środków Województwa Pomorskiego. Łącznie na wsparcie przeznaczonych zostanie 30 mln zł. Maksymalna kwota pożyczki to 150 tys. z oprocentowaniem od 0%, bez prowizji.

 

Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się na stronie https://pfp.gda.pl/aktualnosc-248-od_04_05_2020_rozpoczelismy_nabor.html  oraz w zakładce oferta, skąd pobrać można dokumenty wymagane przy złożeniu wniosku o udzielenie pożyczki  https://pfp.gda.pl/strona-96-pozyczka_plynnosciowa.html

 

Pożyczka Ogólnorozwojowa przeznaczona jest dla mikro i małych przedsiębiorstw na finansowanie przedsięwzięć ogólnorozwojowych o charakterze inwestycyjnym, inwestycyjno – obrotowym oraz obrotowym. Maksymalna kwota pożyczki to 1 mln zł, z oprocentowaniem od 3,4% i prowizją za udzielenie pożyczki od 2%. Produkt finansowany jest ze środków Województwa Pomorskiego.

 

Informacje o produkcie dostępne są pod linkami https://pfp.gda.pl/aktualnosc-249-nabor_wnioskow_na_pozyczke.html oraz w zakładce oferta, skąd pobrać można dokumenty niezbędne przy złożeniu wniosku i udzielenie pożyczki https://pfp.gda.pl/strona-87-pozyczka_ogolnorozwojowa.html

 

Partnerzy
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla
Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013